Johann Wieltschnig *
(Wernberg/Ktn. 1949 geb.) "Ohne Titel", signiert Wieltschnig, datiert 2002, Mischtechnik auf Papier, Ausschnitt 62 x 47,5 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
06.07.2016 - 16:37
- Vyvolávací cena:
Johann Wieltschnig *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 06.07.2016 - 16:37 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 29.06. - 06.07.2016 |